ul. Kościelna 3  61 813 40 82   parafiawsteszewie@gmail.com

Dekret. Wskazania na czas zniesienia obostrzeń epidemicznych

sobota, 30-05-2020


Powoli, krok po kroku całe społeczeństwo wraca do zwyczajnego funkcjonowania. Od dzisiaj nie obowiązuje już limit osób uczestniczących w liturgii. W związku z tym ks. abp Stanisław Gądecki wydał nowy dekret, w którym znosi dotychczasową dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy niedzielnej. Co dalej z I Komunią i bierzmowaniem? Szczegóły poniżej:

http://archpoznan.pl/pl/web/homilia/view/id/dekret-dotyczacy-duszpasterstwa-po-zniesieniu-limitow-uczestnikow-liturgii

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM