ul. Kościelna 3  61 813 40 82   parafiawsteszewie@gmail.com

Modlitwa w intencji Ks. Jacka Wawrzyniaka

niedziela, 03-01-2021


W poniedziałek 4 stycznia na godz. 17.00 zapraszamy do naszej świątyni parafialnej na wspólną modlitwę różańcową w intencji powrotu do zdrowia Ks. Jacka Wawrzyniaka

Ks. Jacek Wawrzyniak pochodzi z naszej parafii. Obecnie jest proboszczem parafii p.w. Św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego w Obornikach Śląskich. Włączmy się w modlitwę zarówno w kościele jak i w naszych domach o łaskę zdrowia dla niego.

https://wroclaw.gosc.pl/doc/6675256.Kaplan-z-Obornik-Slaskich-w-bardzo-ciezkim-stanie-z-powodu?fbclid=IwAR26idjdSWH5LjfR9Y_Bm8MqYjODS9QJSV3zuo2U3egovFX15yvXKPbeVzM

W obliczu choroby stajemy się bezradni. Ale trzeba pamiętać, że Chrystus jest źródłem mocy i zawsze podtrzyma człowieka w jego nieszczęściu. Warto otworzyć się na tę łaskę, sięgając po różaniec i prosząc Maryję o wstawiennictwo u swego Syna.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM