Pielgrzymka na Roztocze

sobota, 10-07-2021

Od 13 do 17 września organizowana jest pielgrzymka na Lubelszczyznę i Roztocze. Zapisy w zakrystii. Program zamieszczamy poniżej.

PROGRAM  PIELGRZYMKI  PO  LUBELSZCZYŹNIE I ROZTOCZUw terminie 13-17 września 2021r.

DZIEŃ  I         Wyjazd o godz. 6:00. Przejazd do Starej Błotnicy. Msza Św. w Sanktuarium MB Pocieszenia. Przejazd do Kazimierza Dolnego – zwiedzanie najcenniejszych zabytków miasta. Przejazd do Lublina na obiadokolację i nocleg

DZIEŃ II         Śniadanie i wyjazd do Kozłówki. Msza Św. w kaplicy pałacowej. Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Zamoyskich. Powrót do Lublina. Spacer po Starym Mieście: Katedra, Zamek Królewski z Kaplicą Zamkową, Trybunał, Brama Krakowska. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ III        Śniadanie. Przejazd do  Zamościa. Zwiedzanie perły polskiego renesansu: dawny Pałac Zamoyskich, Akademia Zamoyskich, Rynek Wielki z Ratuszem, Katedra, Rynek Wodny, Kościół Franciszkanów, Synagoga, Rynek Solny. Przejazd do Krasnobrodu. Sanktuarium i dawny klasztor dominikanów z cudownym obrazem Matki Bożej Krasnobrodzkiej. Msza Św. Obiadokolacja i nocleg w Zamościu.

DZIEŃ IV        Po śniadaniu przejazd do Sandomierza. Po drodze postój w Zwierzyńcu (Klasycystyczny zespół budynków Ordynacji Zamoyskich, pałac plenipotenta, kościółek św. Nepomucena na wyspie) oraz w urokliwym miasteczku Roztocza – Szczebrzeszynie. Przejazd do Sandomierza: Brama Opatowska, rynek, ratusz, zespół klasztorny Dominikanów, zamek, katedra. Msza Św. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V         Śniadanie. Zwiedzanie zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Msza Św. na zakończenie pielgrzymki w Bazylice Św. Trójcy na Świętym Krzyżu. Powrót do w godzinach wieczornych.

PROGRAM RAMOWY – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

Cena pielgrzymki: 1160 zł (dla grupy powyżej 45 osób)

Cena uzależniona jest od wielkości grupy: 1160zł dla grupy >45os, 1200 zł dla grupy 40-44os, 1250zł dla grupy 35-39os.

Świadczenia: przejazd autokarem ( wysoki pokład, klimatyzacja, barek, video, toaleta), opieka pilota,  ubezpieczenie NNW, wyżywienie wypisane w programie, noclegi w hotelach 3* (pokoje dwuosobowe z łazienkami).

W cenę nie są wliczone: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i usługi lokalnych przewodników, na co  należy dodatkowo przeznaczyć 120 zł, wydatki osobiste.