WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I ZADUSZKI

sobota, 24-10-2020

Zmiany w obchodach uroczystości Wszystkich Świętych.

Ze względu na sytuację epidemiczną w tym roku NIE BĘDZIE Mszy i procesji za zmarłych na cmentarzu w Stęszewie. Zapraszamy na Msze i procesje do fary. Pamiętajmy o zachowaniu wszystkich zasad i obostrzeń. Zachęcamy, by odwiedzenie cmentarzy rozłożyć w czasie na więcej dni, aby unikać tłumów.
DECYZJĄ OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA W TYM ROKU PRZEZ CAŁY LISTOPAD można uzyskać odpust zupełny dla jednej osoby zmarłej każdego dnia. Warunkami odpustu jest:
- nawiedzenie cmentarza w dniu uzyskania odpustu, odmówienie modlitw
- przyjęcie Komunii w dniu uzyskania odpustu,
- odmówienie modlitw: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga i dowolnej modlitwy w intencjach papieskich.