ZMIANA WIKARIUSZOWSKA

wtorek, 24-11-2020

"Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem: Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono, czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania, czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsów..." (Koh 3,1-3)

W związku z zaistniałą sytuacją w Parafii MB Pocieszenia w Poznaniu i zwalniającego się miejsca wikariusza oraz nagłą potrzebą katechety w VII LO w Poznaniu, decyzją Księdza Arcybiskupa z dniem 1 grudnia br. nasz wikariusz ks. Artur Wojczyński został skierowany do posługi w Parafii na poznańskich Podolanach.

Z ks. Arturem będziemy się jeszcze widzieć przez cały tydzień do następnego poniedziałku, ale oficjalnie pożegnamy się już w najbliższą niedzielę w czasie Mszy o godz. 11:15.

Życzymy Bożego błogosławieństwa na cały czas posługi w nowym miejscu.