OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.04.2021r.

niedziela 11.04.2021

1. Biuro parafialne będzie otwarte w poniedziałek i czwartek od 9:00 do 10:00 oraz w środę i piątek od 18.30 do 19:00.

2.  Przypominamy o obowiązku zakładania masek. W kościele farnym w liturgii mogą uczestniczyć 22 osoby. W związku z zaostrzeniem przepisów związanych z pandemią bardzo prosimy o dostosowanie się do obecnych wymogów.

Przy sprzyjających warunkach zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św.na zewnątrz kościoła, tam będzie udzielana  Komunia św. Msza  o godz. 9.00 odprawiana jest w farze, a nie w sanktuarium. Transmisja Mszy o godz. 11.15.

3.  W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalne.

4. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, o godz. 14.40 odmówimy Koronkę.

5. W tym tygodniu spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych:

·      poniedziałek  godz. 18:30 kl. III A

·      poniedziałek godz. 19:00 kl. III B

·      wtorek godz. 18:30 kl. III C

·      wtorek godz. 19:00 kl. III D

·      czwartek godz. 18:30 kl. III E

6. W Wielki Czwartek rozdano 52 paczki żywnościowe  osobom  starszym, schorowanym oraz rodzinom szczególnie potrzebującym pomocy.

W tym miejscu składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy przekazali choćby najmniejszy dar serca.

7.  Bóg zapłać za prace i ofiary minionego tygodnia oraz daninę diecezjalną.

8. Bóg odwołał z naszej wspólnoty śp. Zenon Nowak, śp. Andrzej Ostant, śp. Genowefa Skrzydlewska, śp. Marian Lewandowicz,

śp. Kazimierz Ładniak, śp. Tomasz Zieliński pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.30, śp. Jan Drzymała pogrzeb we wtorek o godz. 10:00,

śp. Michał Waselczyk pogrzeb w piątek o godz. 10:00