OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.11.2020

niedziela 22.11.2020

1.  Biuro parafialne będzie otwarte w poniedziałek i czwartek od 9:00 do 10:00 oraz w środę i piątek od  18:30 do 19:00.

2.  Przypominamy o obowiązku zakładania masek. W kościele farnym w liturgii może uczestniczyć 28 osób. Msze o godz. 9:00 odprawiane są w farze, a NIE W SANKTUARIUM.

3.  Transmisja Mszy św. w niedzielę godz. 11:15.

4.  Dziś uroczystość Chrystusa Króla kończąca rok liturgiczny. Za tydzień rozpoczniemy adwent.

5.  Opłatki są dostępne w zakrystii i biurze parafialnym. Świece Caritas na stół wigilijny od przyszłej niedzieli będzie można kupić w zakrystii i w biurze .

6.   Wymienianki roczne za zmarłych są już przyjmowane w biurze parafialnym do czwartku włącznie. Będą odczytywane od pierwszej niedzieli adwentu.

7.  Każdego dnia listopada można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych (każdego dnia dla jednego zmarłego). Warunki uzyskania odpustu to: nawiedzenie cmentarza i przyjęcie Komunii w dzień odpustu, odmówienie Wierzę w Boga, Ojcze nasz i dowolnej modlitwy w intencjach papieskich.

8.  Zbiórka krwi odbędzie się 29 listopada w godz. 9:00-14:00 przy hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie.

Zmarli: śp. Henryk Górniaczyk, Tadeusz Garapuczyk, Kazimiera Prejzendanc, Zbigniew Szrajber (data pogrzebu zostanie ustalona), Barbara Kucharska (dzień i miejsce pogrzebu zostaną dopiero ustalone).

niedziela 11.10.2020