OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.01.2021

niedziela 10.01.2021

1.  Biuro parafialne będzie otwarte w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek od  9:00 do 10:00, a w środę i piątek  od 18:30 do 19:00

2.  Przypominamy o obowiązku zakładania masek. W kościele farnym w    liturgii może uczestniczyć 28 osób. Msza o godz. 9.00 odprawiana jest w farze, a nie w sanktuarium. Transmisja Mszy św. o godz. 11.15

3. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego.

4.  Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w tym roku nie odbywają się tradycyjne odwiedziny kolędowe. W naszej parafii od 11 stycznia zgodnie z zaleceniem Ks. Arcybiskupa rozpoczynamy „kolędę”  w innej formie jak do tej pory. W poszczególne dni tygodnia zapraszamy wiernych wyznaczonych ulic i miejscowości, które nie miały w roku ubiegłym odwiedzin duszpasterskich na wspólną modlitwę w Waszej intencji podczas wieczornych Mszy św. od  poniedziałku do piątku o godz. 18.00 zgodnie z podanym planem, który będzie dostępny w gablocie i na stronie internetowej parafii. Prosimy o przynoszenie w buteleczkach lub pojemnikach wody, którą pobłogosławimy podczas liturgii, a którą potem pokropicie swoje mieszkania.  Po Mszy św. będzie można zabrać tekst modlitwy kolędowej do odmówienia w domu. Dołóżmy starań, by to wydarzenie było choćby namiastką naszego corocznego spotkania w Waszych domach.

5.  Za  tydzień   składka  do puszek na Papieskie  Dzieło  Misyjne i  Radio Emaus

6.   Bóg zapłać za  prace i  ofiary  minionego  tygodnia

7.  Bóg odwołał z naszej wspólnoty  śp. Jarosław Bandura, Zenon Kuśnierczak, Joanna Kałużna, której pogrzeb w poniedziałek o 10.30

niedziela 11.10.2020