OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.06.2021r.

niedziela 13.06.2021

1. Biuro parafialne będzie otwarte w poniedziałek i czwartek od 9:00 do 10:00 oraz  w środę i piątek  od 18.30 do 19:00.

2.  Msza niedzielna o godz. 9.00 odprawiana jest  w farze, a nie w sanktuarium. Transmisja Mszy  o godz. 11.15.

3.  Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy św.

4 . Dziś zbiórka do puszek przed kościołem na KUL, Wydział Teologiczny    i Szkoły Katolickie.

5. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, panom do asysty i baldachimu, Liturgicznej Służbie Ołtarza, osobom niosącym figurki,  sztandary i feretrony, dziewczynkom sypiącym kwiaty. Wszystkim Parafianom dziękujemy za pobożny i liczny udział w procesji Bożego Ciała i oktawie oraz tym, którzy udekorowali okna swoich mieszkań. Bóg zapłać.

6. Spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:

·      Kl. VIII C poniedziałek po wieczornej Mszy św.

·      Kl. VIII D wtorek po wieczornej Mszy św.

7. Wyjazd dzieci pierwszokomunijnych na pielgrzymkę do Rokitna i Świebodzina we wtorek o godz. 8:00 z rynku.

8.  Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 11:00.

9.  Dziękujemy za prace i ofiary minionego tygodnia oraz złożoną daninę diecezjalną.

10.  Bóg odwołał z naszej wspólnoty śp. Kazimiera Szymkowiak, śp. Marek Kłosowski, jego pogrzeb w poniedziałek na cmentarzu Junikowo