OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.11.2020

niedziela 15.11.2020

1.  Biuro parafialne będzie otwarte w poniedziałek i czwartek od 9:00 do 10:00 oraz w środę i piątek od  18:30 do 19:00.

2.  Przypominamy o obowiązku zakładania masek. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną Ksiądz Arcybiskup udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. W kościele farnym w liturgii może uczestniczyć  do 25 osób. Msze o godz. 9:00 odprawiane są w farze, a NIE W SANKTUARIUM.

3.  Transmisja Mszy św. w niedzielę godz. 11:15.

4.  Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla kończąca rok liturgiczny. 29 listopada rozpoczniemy adwent.

5.  Opłatki będą dostępne od przyszłego tygodnia w zakrystii i biurze parafialnym

6.   Wymienianki roczne za zmarłych są już przyjmowane w biurze parafialnym.

7.  Każdego dnia listopada można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych (każdego dnia dla jednego zmarłego). Warunki uzyskania odpustu to: nawiedzenie cmentarza i przyjęcie Komunii w dzień odpustu, odmówienie Wierzę w Boga, Ojcze nasz i dowolnej modlitwy w intencjach papieskich.

8. Zmarli: śp.

Mieczysław Kwiatkowski – nasz wieloletni organista. Pogrzeb we wtorek o godz. 12:00 Msza św. w farze, a po niej pochówek na cmentarzu.

Piotr Górny,

Zofia Ratajczak,

Zofia Musiał,

Jerzy Sworek,