OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.04.2021r.

niedziela 18.04.2021

1. Biuro parafialne będzie otwarte w poniedziałek i czwartek od 9:00 do 10:00 oraz w środę i piątek od 18.30 do 19:00.

2. Przypominamy o obowiązku zakładania masek. W kościele farnym w liturgii mogą uczestniczyć 22 osoby. W związku z zaostrzeniem przepisów związanych z pandemią bardzo prosimy o dostosowanie się do obecnych wymogów.

Przy sprzyjających warunkach zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św.na zewnątrz kościoła, tam będzie udzielana  Komunia św. Msza o godz. 9.00 odprawiana jest w farze, a nie w sanktuarium. Transmisja Mszy  o godz. 11.15.

3. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha- głównego patrona Polski, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Dziękujemy za prace i ofiary minionego tygodnia oraz złożoną daninę diecezjalną.

5. Bóg odwołał z naszej wspólnoty śp. Marianna Kwiatek i śp. Stanisław Kaźmierczak.