OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.72.2021r.

niedziela 25.07.2021

1. Biuro parafialne będzie otwarte w poniedziałek i czwartek od 9:00 do 10:00 oraz  w środę i  piątek  od 18.30 do 19:00.

2. W czasie wakacji obowiązuje zmieniony porządek Mszy św. niedzielnych. Wszystkie Msze św. odprawiane są w farze o 7:30, 9:00, 10:00, 11:15 i 19:00. Nie ma Mszy św. o godz. 15:00.

3. Od 13 do 17 września organizowana jest pielgrzymka na Roztocze, zapisy w zakrystii. Program jest zamieszczony na stronie internetowej  i w gablocie.

4. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd wakacyjny dzieci do Świeradowa Zdrój. Mogą zapisywać się w zakrystii dzieci spoza grona ministrantów  i chórku.

5.  W ostatnich dniach dochodzą do nas informacje o ludzkich dramatach wywołanych burzami i powodziami zarówno w naszej Ojczyźnie jak i poza jej granicami. Pragniemy wesprzeć poszkodowanych zarówno naszą modlitwą jak i ofiarami. Dziś zbiórka do puszek przed kościołem będzie przeznaczona na ten cel.

6. Komunikat Burmistrza Gminy Stęszew: Przyjęcie szczepionki to ochrona nie tylko nas samych, ale naszych bliskich. By ułatwić mieszkańcom ten proces udało się uruchomić wyjazdowe punkty szczepień:

·      w Dębnie 28 lipca od godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej

·      w Witoblu 28 lipca od godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej.

Osoby, które chciałyby zaszczepić się w sołectwie prosimy o kontakt  z sołtysem. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

.  Dziękujemy za prace i ofiary minionego tygodnia.

8.  Bóg odwołał z naszej wspólnoty śp. Marianna Kośmider