OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3.01.2021

niedziela 03.01.2021

1.  Biuro parafialne będzie otwarte w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek od  9:00 do 10:00, a w piątek  od 18:30 do 19:00

2.  Przypominamy o obowiązku zakładania masek. W kościele farnym w liturgii może uczestniczyć 28 osób. Msza o godz. 9.00 odprawiana jest w farze, a nie w sanktuarium. Transmisja Mszy św. o godz. 11.15

3. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Paczuszki z kadzidłem i kredą będzie można nabyć przed każdą Mszą św.

Podczas Mszy porannej zostanie poświęcona woda, którą  można z zakrystii zabrać do domu.

4. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego.

5. Dnia 23 grudnia rozdano 40 paczek żywnościowych dla osób starszych, schorowanych oraz rodzin szczególnie potrzebujących pomocy. W tym miejscu składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy przekazali choćby najmniejszy dar serca. Nadto pragniemy podziękować właścicielom sklepu CHATA POLSKA, którzy włączyli się w nasze wspólne przedsięwzięcie dokonując zbiórki produktów żywnościowych.

6.  Dziękujemy za prace i ofiary minionego tygodnia

7.  Bóg odwołał z naszej wspólnoty śp. Lizelota Biniek i Andrzej Tajsner