OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4.04.2021r.

niedziela 04.04.2021

1. Biuro parafialne będzie otwarte w środę i piątek od 18.30 do 19:00. W poniedziałek i czwartek biuro parafialne nieczynne.

2.  Przypominamy o obowiązku zakładania masek. W kościele farnym w liturgii mogą uczestniczyć 22 osoby. W związku z zaostrzeniem przepisów związanych z pandemią bardzo prosimy o dostosowanie się do obecnych wymogów.

Przy sprzyjających warunkach zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. na zewnątrz kościoła, tam będzie udzielana również Komunia św. Szczegółowe wytyczne Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego umieszczone są na stronie internetowej  parafii. Msza o godz. 9.00 odprawiana jest w farze, a nie w sanktuarium. Transmisja Mszy o godz. 11.15.

3.  W drugie Święto składka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny i Szkoły Katolickie.

4.  W piątek w Oktawie Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość

od pokarmów mięsnych.

5.   Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, o 14.40 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6.   W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalne.

7.  Bóg zapłać za zaangażowanie i udział w Triduum Paschalnym, wspólne czuwanie, a także za prace przy wystroju kościoła, ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego i daninę diecezjalną.